Rus Gelin

Sık Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi?

Kesinlikle hayır. Üye olmak gelin adayları için kendi resimlerinizi yüklemek, tüm gelin adaylarının detaylı profillerine göz atmak gibi hizmetlerimiz için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

RusGelin.net bir sohbet sitesi midir?

Kesinlikle hayır. Sitemizdeki tüm gelin adayları evlenmek niyetiyle ikamet ettiği ülkedeki evlendirme ajansına bizzat başvurmuş, bu ajansta birebir mülakata girmiş, yakın zamanda çekilmiş kendisine ait resimleri yoksa ajans tarafından fotoğrafları çekilmiş Rus bayanlardan oluşmaktadır. Sitemizin amacı evlenme niyetinde olan Rus bayanlar ile Türk erkeklerini sağlıklı, etkin ve dürüst bir platformda buluşturmaktır. Bu doğrultuda mesajlaşmak, görüntülü konuşmak, telefon görüşmesi yapmak ve buluşturmak sitemizin sunduğu hizmetlerdir.

Evlendirme ajansı nedir?

Rusya, Ukrayna, Belarus gibi slav ülkelerinde bayan nüfusunun fazla olması, ekonomik durumun kötü olması ve tüm bu sebeblere rağmen bayanlarda eğitim seviyesinin yüksek, güzellik düzeyinin yadsınamaz oluşu bayanların evlilik için dışarı yönelmesine sebep olmuştur. Bu ihtiyacı gidermek için bahsi geçen ülkelerde irili ufaklı bir çok evlendirme ajansı kurulmuştur. Evlendirme ajansları genelde şubesi olmayan, bulunduğu şehir veya kasabadaki bayanların bilgilerini bırakarak başvuruda bulundukları aracı kuruluşlardır.

Ajanslara nasıl güvenebiliriz?

Her ajansın işini doüru şekilde yaptığını varsaymak gerçekçi olmaz. RusGelin.net bu durumdan etkilenmemek için rus bayanların fiziki olarak ikamet ettikleri bölgelerde bulunan ve gelin adaylarının bizzat ziyaret ederek aynı stüdyoda profil resimleri çekildikleri evlilik ajanslarıyla çalışmaktadır. RusGelin.net bu sürecin hatasız ve gecikmesiz yürümesini sağlamakta ve bu doğrultuda gelin ve damat adayları arasındaki etkileşimi sürekli kılmak adına Gelin adaylarının son durumlarını belli periyodlarda kontrol etmekte, gelin adaylarının kişisel bilgilerini üçüncü bir kaynaktan doğrulamakta, damat adaylarımızın göndermiş oldukları mesajların bizzat gelin adayına iletilip iletilmediğini yine bizzat gelin adayı ile konuşarak teyyid etmekte, gelin adayı ile farklı kanallarından iletişime geçilmek istendiğinde; görüntülü chat, telefon görüşmesi v.b; gerekli altyapıyı sağlamak ve ayarlamaları yapmakta, son olarak birebir görüşme istendiğinde seyahat planı ve buluşma konusunda yol göstermektedir.

Herhangi bir Gelin adayı ile evlenebilir miyim?

Untumayın, gelin adaylarımız sadece evlenmek niyetindedirler. Bu yüzden hayatlarının geri kalanını geçirecekleri erkeği tanımak isteyeceklerdir. Hiç bir ilişki-mesajlaşma görücü usulü olmayacaktır. Rus bayanların damat adaylarımızdan beklediği; ona ilgi göstermeniz, kendinizi olabildiğince detaylı ve açık ifade etmeniz, ona mümkün olduğunca çok kendinizden ve gelcek planlarınızdan bahsetmeniz ayrıca tüm bunları eksiksiz profil bilgileriniz ve resimlerinizle desteklemeniz.

Her Gelin adayı mesajıma karşılık verir mi?

"Tanışalım mı", "çok güzelsin", "sana hayran oldum" gibi kısa, ciddi olmayan, sizi anlatmayan mesajlar gelin adayının ilgisini çekmeyecektir. Profil bilgilerinizin ve resimlerinizin eksiksiz olmasına ayrıca özellikle ilk mesajınızda bolca kendinizden bahsetmeniz Gelin adayının dikkatini çekecek ve mesajınıza karşılık vermesini sağlayacaktır. Tüm bunlara rağmen attığınız ilk mesaja karşılık gelmemesi durumunda RusGelin.net bu mesaj için harcadığınız Kontörü geri iade edecektir.

Mesajlaşmak için kontör mü almam gerek?

Mesajlaşma ve diğer iletişim seçenekleri için belirlenmiş ücretler Gelin adayının bizzat başvuruda bulunduğu evlendirme ajansına tarafımızdan ödenecek olan ücretlerdir. Çalışmakta olduğumuz ajansları ve gelin adaylarımızı tüm detayları ile inceledikten ve kontrol ettikten sonra sizlerin karşısına çıkardığımız için cevap gelmeyen mesajların kontörlerini iade etmeyi taahhüt etmekteyiz. Geri iade garantisi bayanların gerçekliği ile ilgili herhangi bir kaygımızın olmamasından kaynaklanmaktadır.

Buluşmayı nasıl ayarlıyorsunuz?

Buluşacağınız gelin adayı ile önceden iletişime geçmenizi hem sizin onu yakından tanımanız hem de onun sizi yakından tanıması açısından daha sağlıklı bulduğumuzu belirtmek isteriz. Hoşlandığınız gelin adayları ile karşılıklı mesajlaştıktan, telefon görüşmesi görüşmesi yaptıktan sonra hangi gelin adayı ile buluşmak istediğiniz kafasnızda daha çok netleşecektir. Buluşma kısmındaki seyahat, konaklama, tercüman gibi tüm hizmetleri gelin adayının bağlı bulunduğu ajansla etkileşimli olarak ayarlamakta ve damat adaylarına bu hizmeti paket olarak sunmaktayız. Gelin adayı ile bir an önce tanışmak isteyen damat adayları için ise dilerlerse bu organizasyonu mesajlaşma sürecinden önce gerçekleştirmekteyiz. Buluşma süreci kişiden kişiye değişebileceği için bu konuda birebir iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Tüm hakları saklıdır © 2008 BrideCo Ltd.